W Develey nic nie dzieje się przypadkiem. Prosty skład i najlepsze składniki tworzą smak naszych ketchupów. Dowiedz się jak powstają i czym się wyróżniają.

Tak - Aż 232g pomidorów
na 100g Ketchupu!

Więcej pomidorów w codziennej diecie, to Więcej wartościowego likopenu dostarczane do organizmu każdego dnia. W produktach poddanych obróbce termicznej, takich jak przetwory pomidorowe, nie tylko znajdziemy Więcej likopenu ale będzie on też w łatwiej przyswajalnej formie niż ten, który znajduje się w świeżych pomidorach.

Więcej >

Tak - Naturalne źródło potasu!

Dzięki bardzo wysokiej zawartości dojrzałych pomidorów w składzie, Ketchup Premium Develey jest naturalnym źródłem potasu. Jest to ważne dla każdego, kto wie, że zdrowa dieta powinna opierać się na produktach pochodzenia naturalnego

Więcej >

Tak - Tylko składniki najwyższej jakości ze sprawdzonych źródeł!

Do produkcji naszego Ketchupu Premium używamy wyłącznie pomidorów pochodzących z europejskich upraw od sprawdzonych dostawców. Co Więcej, w jego składzie znalazły się jedynie niezbędne składniki o potwierdzonej jakości. Dzięki temu do słoiczka trafiają najlepsze pomidory z dodatkiem octu, przypraw i brązowego cukru nierafinowanego z trzciny cukrowej.

Więcej >

Tak - Pomidorowy smak bez zagęstników!

Za sprawą specjalnych metod produkcji podwójnego koncentratu pomidorowego i pakowaniu w wysokiej temperaturze do naszego ketchupu nie musimy dodawać skrobii ani żadnych zagęstników. Dzięki temu procesowi pakowania uzyskujemy produkt o właściwej konsystencji i naturalnie pomidorowym smaku bez sztucznych dodatków takich jak skrobia modyfikowana.

Więcej >

Tak - Krótki skład bez
konserwantów
i dodatków "E"!

Ketchup Premium Develey składa się tylko z 5 starannie dobranych składników. Dzięki temu, że do jego powstania wykorzystujemy zarówno sprawdzone jak i nowoczesne metody produkcji, najwyższej jakości surowce i przyprawy oraz idealnie dobrane opakowania nie musimy dodawać żadnych konserwantów, zagęstników czy sztucznych wzmacniaczy smaku.

Więcej >

*Źródło: raport niezależnego badania w akredytowanym laboratorium Eurofins Polska Sp. z.o.o., al. Wojska Polskiego 90 A, 82-200 Malbork z dnia 24 maja 2018 roku

**Źródło: raport niezależnego badania w akredytowanym laboratorium AGROLAB Polska Sp z o.o., ul. Balonna 1, 08-530 Dęblin z dnia 2 maja 2018 roku