W Develey nic nie dzieje się przypadkiem. Prosty skład i najlepsze składniki tworzą smak naszych musztard. Dowiedz się jak powstają i czym się wyróżniają.

Tak - Tradycyjne receptury z całej Europy!

Musztardy Premium Develey to starannie wyselekcjonowane receptury smaków z różnych regionów Europy. Ich unikalna kompozycja to owoc tradycji kulinarnych takich krajów jak Niemcy, Francja, Czechy czy Polska.

Więcej >

Tak - 100% naturalnych składników!

W unikalnych musztardach premium Develey znajdziemy nierafinowany cukier z trzciny cukrowej, w którym w przeciwieństwie do cukru rafinowanego zachowane zostają składniki mineralne oraz szczyptę Kłodawskiej Naturalnej Soli Kamiennej zawierającej mikroelementy niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Więcej >

Tak - Naturalne źródło błonnika!

Dzięki wysokiej zawartości gorczycy Musztardy Develey są naturalnym źródłem błonnika. Błonnik pochodzacy z ziaren gorczycy ma korzystny wpływ na pracę układu pokarmowego.

Więcej >

Tak – Bez dodatku
substancji zagęszczających!

Nasze musztardy produkowane są wyłącznie z wysokiej jakości składników, które poddawane są przetworzeniu w niewielkim stopniu bez sztucznego przyspieszania. Przez to nie trzeba dodawać do nich żadnych zagęstników.

Więcej >

Tak - Dostawcy gorczycy ze sprawdzonych źródeł!

Do szklanek Musztard Premium Develey trafia jedynie gorczyca ze zweryfikowanych źródeł od polskich dostawców, dzięki czemu wiemy niemal wszystko o każdym ziarnku, które mielimy w procesie produkcji.

Więcej >