W Develey nic nie dzieje się przypadkiem. Najlepsze, dobrane z najwyższą starannością składniki tworzą smak naszych sosów. Dowiedz się jak powstają i czym się wyróżniają.

Tak - Starannie dobrane zioła i przyprawy!

Sosy Develey bez dodatku glutenu i konserwantów zawierają tylko starannie dobrane naturalne zioła i przyprawy jak czosnek, którego bardzo wysoka zawartość w Sosie Czosnkowym tworzy niezapomnianą kompozycję smaku.

Więcej >

Tak - Źródło kwasu Omega - 3 !

W Sosach Develey wykorzystujemy najlepszej jakości olej rzepakowy, który jest naturalnym źródłem kwasu Omega-3.

Więcej >

Tak - Niższa zawartość tłuszczu!

Produkowane przez nas sosy, tak jak Sos Czosnkowy Develey, charakteryzują się mniejszą zawartością tłuszczu w porównaniu do konkurencji i pochodzą z naturalnego oleju rzepakowego.

Więcej >

Tak - Jajka z dobrego chowu!

Zgodnie z polityką Develey w sosach, w których składzie znajdują się jaja wykluczyliśmy jajka pochodzące z chowu klatkowego.

Więcej >

Tak - Rodzina międzynarodowych smaków!

Sosy Develey powstały na bazie wyselekcjonowanych receptur z różnych stron świata, w których kuchni nie może zabraknąć tego rodzaju dodatku.

Więcej >

*Źródło: dane Nielsen – Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska jako suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez Dyskontów, Dyskonty, Duże sklepy spożywcze, Średnie sklepy spożywcze i Małe sklepy spożywcze, sprzedaż wartościowa w okresie sierpień 2016-lipiec 2017 w kategorii sosy zimne.